خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی حسینی

گروت ها انواع مختلفی دارند که در میان انها برخی بسیار پر کاربردتر می باشند. اگر شما هم علاقه مند به شناسایی گروت و انواع آن می باشید، توصیه می کنیم با گروت های پر کاربرد در این مقاله آشنا شوید.

کاربرد گروت سیمانی: کار برد اول گروت سیمانی در زیر عزم ستون و بیس پلیت صنعتی است . جایی که ضریب اصطكاك بین صفحه ستون و گروت سیمانی، چگونگی نظرگرفته می شود. گروت سیمانی در كاشت بولت نیز کاربرد دارد. مصرف عمومی گروت سیمانی به عنوان یک ملات بدون جمع شدگی و روان با کمترین خلل میباشد. گروت سیمانی در پمپ تزریق بتن مورده استفاده قرارمی گیرد و با خاصیت منبسط شونده خود را راجع به حساب استفاده در پمپ تزریق بتنبه خوبی عمل میکند. درعوض جهت پمپ پذیری بیشتر بتن در پمپ تزریق و حیث افزایش روانی بتن در پمپ و کاهش استهلاک در پمپ از فوق روان کننده بتن و ژل میکروسیلیس میتوانید مصرف کرد.


Image result for Grout

مزایا ی گروت سیمانی: گروت سیمانی نوع گروت منبسط شونده است حاوی تمامی افزودنی های لازم و مواد مورد نیازه سیمانی و سنگدانه می شمیم و نیاز به هیچ جیز دیگر بجز آب ندارد . گروت سیمانی گروت منبسط شونده است که دارای سنگدانه های آهنی نمی بو چون دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود . گروت سیمانی دارای افزایش حجم کنترل شده است که با ایجاد سیستم انبساط گازی در مرحله بتن تازه، جمع شدگی و نشست در مواد را جبران می کند . درگروت سیمانی مقاومت فشاری در كوتاه مدت و دراز مدت زیاد است و با در نظر گرفتن مواد افزودنی آن با محل به استانداردهای لازم می باشند.

 این مرتبه یک افزودنی در تولید ترکیبات گروت پایه سیمانی می باشد. عموما این وعده که سابقا کاربرد مازاد یدكی در نقشه های عمرانی داشت تک جزئی بوده و به عنوان افزودنی تهیه گروت های مشخص و ناپیدا می شود. از خواص این افزودنی ایجاد روانی فراز و کاهش جمع شدگی یا به عنوانی افزایش حجم ملات می گردد.

این مره پس از آماده شدن ملات سیمانی با دانه بندی مناسب به آن اضافه شده و خصوصیات مذکور را تامین می کند. از مناسبت ها مصرف این ثمر می توان به گروت ریزی های ساختمانی و تزریق دوغاب در بتن های پس تنیده یا نیلیگ اشاره کرد. عموما بزرگترین مزیت این مره هزینه پایین آن در مطابقت با سایر گروت ها به خصوص در حجم های بالای گروت ریزی می نفحه . عمده مشکل این امر آماده مصرف نبودن میوه بنه نهایی و حاجت به کنترل های دقیق بر حفظ خصوصیات هیئت نهج وجد احتیاج می باشد.

Image result for Grout

گروت پلیمری چیست؟ جزء آبگونه پلیمری مخلوط سیمان با مقاومت اوج و تخم بندی ویژه با ماسه سیلیسی شکری، با بهترین خواص روان کنندگی است. در هنگام گروت ریزی آبگون پلیمری تنها کافیست دو جزء با هم مخلوط شود.
فواید گروت پلیمری چیست؟ گروت دارای مقاومت کششی و خمشی بالااست. گروت دارای خاصیت آب بند کنندگی مطلوب است. گروت دارای خاصیت مقاومت سایشی بالااست. گروت دارای پیوند قوی با زیرسازی معدنی است. گروت دارای مقاومت بلندی در برابر اثر آب شور دریا است.

گروت اپوکسی چیست؟ گروت اپوکسی شکل پذیر و بدون حلال و شامل 3 جزء می باشد. گروت اپوکسی دارای رزین اپوکسی، سخت کننده، عمل آورنده آمین و تخم بندی ویژه سیلیسی است.مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

 

درباره سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic